O nás

Společnost G-moto je obchodní značka leasingové společnosti Global Lease, s.r.o., která poskytuje své služby na trhu již od roku 1995.

Naše značky: KAWASAKI dealer, LAMBRETTA, MALAGUTI dovozce do České republiky.

A protože většina z nás v Global Lease fandí jedné stopě, rozhodli jsem se využít zázemí a tradici naší firmy a udělat díru do světa. Nechtěli jsme začínat hned na „litru“ a tak padlo rozhodnutí začít pomalu ale jistě. Hledali jsme kvalitu, renomovanou značku a něco co nezapadne do davu. A kdo si počká, ten se dočká!

Rozjíždíme tedy G-moto s italskou Lambrettou a jsme na spolupráci s touto ikonou mezi skútry náležitě hrdi. Postupně plánujeme rozšířit nabídku o silnější stroje, ale nespěcháme. Jde nám o kvalitu, nikoliv kvantitu. A aby toho nebylo málo, rovnou vám prodáme i originální příslušenství, náhradní díly a provedeme autorizovaný i neautorizovaný servis. Budeme rádi, pokud v tom pojedete s námi.

A jelikož se nám tento segment začal líbit, přidali jsme v roce 2020 do naší importérské rodiny MALAGUTI a podepsali jsme oficiální zastoupení pro Českou republiku. A velmi nás těší, že si vybrali právě nás.

KAWASAKI: G-moto je od 06/2020 také autorizovaným prodejcem a servisním střediskem japonské značky KAWASAKI pro region Praha. Jsme velmi rádi, že jsem dostali důvěru a doufáme, že řady spokojených zákazníků budou neustále narůstat. Uděláme pro to maximum.